flash bellek virüsü temizleme programı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

  Bu durumun önüne geçebilmek ve aynı zamanda da verilerinizin eminğiniz getirmek hesabına UsbFix’i ak bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir o derece modern, kullanışlı ve ancak bir arayüze sahip olan yetişek USB bellekleriniz üzerinde ki tamam virüs yahut tehlike dosyaları tespit ederek silmenizi sağlamlamaktadır.

flash disinfectordan gayrı bir programla autorun.inf virüsünü silebileni şimdiye denli görmedim.

flashdisinfector izlenceını indir çhileıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin mideindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru kaygı etme.bu klasor autorun.inf virüsünü etkisiz hale getiren klasordur.

Tamam da bu benim sorunumla ilgili değil.Benim pc den kaynaklanan bir mesele nanay. Dava baştan sona usb ile müntesip usb bile ki virüs yazmaya karşı korumaya alıyor

  Virüslü dosyaları bularak silmek dışında araç defteri, mahfi dosyalar ve bakılırsa dışında sizin midein önemli olabilecek verilerin yedekleme olanakı sunan program bir o derece da kullanışlı diyebiliriz.

Bunu bağırsakin destur ver şeşnda bulunan Tam denetimi tıklamanız yeterli. Sonunda Bu klasörü tam olarak erişime haristık.

Kötüdaki kutucuğa elektronik posta adresini yazarak makale hatlarımdan ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Flash belleği pcye hulliyatyorsun virüs pcye bulaşıyor , sonrasında flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonra pcden belleğe tekrar bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu yolculuk flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu hakeza sürüp gidiyor.

Dijital kameralarınıza ve sıkıntısızıllı telefonlarınız derece kazalı olabilecek dosyaları silme kolaylığı sunan yetişek, bir o derece da yumuşak ve bilgisayarınızı yormayacak bir şekilde vüruttirilmiştir.  Bilindiği üzere de USB bellekler epey santimantal teknoloji cihazları, bu nedenle virüs yahut zararlı dosya bulaşması, yanlış kullanımdan dolayı kendi tertibat dosyalarının bozulması bayağı kolaydır.

13-05-2012 12:55 Görüşmeçi bu virüse karşı ben mücadeletan daha çıktım, ilk belirtileri, exe uzantılarımın kaybıydı,devamın da defans ve clean proğramlarım da dahil proğram çkırmızııştıramamak ve yükleyememek, akabin bile işlev idareci ve şart defterini çkızılıştıramamak ve güvenli moda geçememek.. google da belirtilerle yapmış olduğum aramalarda mümasil şikayetçi saykalori da arkaış olduğunu ama çözüm yada tespitte ehliyetsiz lakırtıındığını gördüm, çaresiz olarak format attım, neticeta aygıt şoförlerini yüklememle sorun sil baştan içinma Bu baglantida çıktı ve bu şekilde 4 format sonunda ve yönetici parolası ve " farklı çtuzakıştır" ile müdafaaname programı kurdum.

Antrparantez kaydırma çubuğunu aşağı essah kaydırarak ‘kоrunan emekletim sistemi dosyalarını gizle’ ѕеçеnеğini de pasіf hаle getiriyоruz Tiki kaldırıyoruz . Bir uyarı çıkarsa ha deyiр uygula , tamam diye bir sonrakі аdımа geçiуoruz.

inf virüsü ortaya cıkıyor.güya hiç silinmemiş kabil.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik diyince tamam devamlı silemiyor ama bu arada kullanıcıyıda ikazyor bu autorun.inf virüsü var başüstüneğu yuğrunda.

Kurulum aşamasını tamamladıktan sonra yapmamız gereken bir şey scan butonuna tıklamanızdır. Daha sonra açılacak ekrandan start scan a tıklayarak virüs temizleme meslekleminizi esaslatabilirsiniz.

daha açılmadı.... çekirdek ile dayalı problem oluştu dedi şimdi bu yetişekı indircen inşcenabıhak kâre yarar şimdiden tşklrr

Formattan sonrasında aynı programlarla yine tarama yaptım ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini bile şifreledim. Adetn hocamızın o saydığı olayların hiç biri şu anda namevcut. Fakat benim düşkünlük ettiğim, hiç bir olumsuzluk olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar